Puikus lietuviškas WYSIWYG komponentas

LG davė man nuorodą apie puikų, nemokamą (GPL licenzija) WYSIWYG redagavimo komponentą. Kas įdomiausia: šį komponentą sukūrė lietuviai – kompanija „Solmetra“. Komponentas veikia su IE5.5+ ir PHP. O atrodo tai tikrai pritrenkiančiai (na, bent jau man. Aš neturiu didelės patirties šituose dalykuose).

9 Comments

  1. IE, IE, IE … tox ispudis kad kiti browseriai net neegzistuoja… Pasmane W2K (defaut IE5) ir neina tas WYSIWYG. Kas isto kad jis grazus? kas isto kad jis galingas? heh…

  2. Na nežinau… Man IE5.0 šiaip ar taip nepakanka normaliai naršant. Aišku kur tik galima, naudojuosi Mozilla arba Phoenix (mmm… Firebird), bet vat Kaune tenka su IE5.0 dirbt. Pasaulis visgi pažengė per tiek metų ;)

  3. as tai pagrinde phoenixa naudoju. bet kai reikia wysiwygeri testint, tai IE tada :]

  4. moxliukas: normalus cia tas editorius, naudojamas iframe'as, su juo zaidziama ir tiek. Galeciau pagirti uz mygtukus, kuriu dizaineriai nepatingejo nupiesti.

    Simple WYSIWYG editoriu gali pasidaryti bet kas, kas moka JavaScript'a. O daugiau tik navarotai.. tik navarotai, reikia vieno, programini, reikia kito, programini.

  5. Nagi aš sakiau kad nesu patyręs šiuose reikaluose. Man jis pasirodė pakankamai įspūdingas, nes faktiškai iki šiol dirbau tik su RichText Editor (http://richtext.sf.net).

    Nepretenduoju gi į ekspertus ;)

Comments are closed.