Perl požiūris į naujokus

Benaršydamas internetą atradau gana didelį fleimą apie Perl
bendruomenės požiūrį į naujokus. Su kai kuriais punktais gal ir galima sutikti, bet ne su visais.

Pirmiausia, Perl bendruomenė apkaltinama elitiškumu (Lietuvoje turbūt atvirkščiai – PHP bendruomenę kartais galima tuo apkaltinti). Tiesa, atsakymai į šį kaltinimą buvo įvairūs: nuo nuolankaus „bet juk jei neperskaitė naujokas dokumentacijos, tai negalima jam visko aiškint“ iki „ir labai gerai kad naujokų nėra, nes jie tik trukdo savo kvailais klausimais“.

Be to, iškeliama mintis, kad Perlo dokumentacija per sunki pradedančiajam. Va čia galbūt galima sutikti. Ir dar: tos dokumentacijos daug. Ir visi tingi skaityti ;)

3 Comments

  1. imho pries pradedant ka nors daryti rejk nusitejkt ilgam dokumentaciju skajtymuj .. o jei tokio noro nera, taj newerta ir prasidet .. galu gale kam ta dokumentacija iswis raso? juk ne sejp sau is neturejimo ka wejkt .. o klausinet nepaskajcius dokumentacijos taj jau patys naujokaj kalti .. enivej ..

  2. a siandien ikisau nosi i #php ir pirmas sakinys kuri perskaiciau buvo: neseniai pradejau php programuot ir jau rasau skelbimu lenta, kam man ta dokumentacija skaityt, jei viskas jis cia kanale pasakot?

    idomu kokie programeriai isaugo su tokiu poziuriu.

  3. nu as pvz dahera (gal biski daugiau) dokumentacijos prarydinau ir vis dar rydin. #PHP klausiu tik kai reikia greito ir trumpaus atsakymo arba kai nerandu… o del Lakuno komentaro tai jo, yra daug tokiu "Copy & Paste" programeriu… :)

Comments are closed.