#php susitikimo detalės

Vakar užsakiau vietos Žirmūnų Mažojoje Kinijoje (užsakiau 15 žmonių, bet jei bus daugiau tai nemanau kad būtų problematiška). Žodžiu stalai užsakyti šiam penktadieniui, gegužės 16 dienai, 19 valandai, Petro vardu. Jei kas nežinot, kur yra Žirmūnų Mažoji Kinija, tai apsilankykite http://www.maps.lt/redirect.asp?eid=65002. Planuoja dalyvauti: MrTenente, matis, moxliukas, DzHiBaS, beside, scooox, Nightblade, Perle (?), guru_man(?), BG, ProTON(?), Congo, ABLomas(?), tamoshiuz(?), Loading, Hidro ?, Mrak, godzhirra_da_mc (?)

Beje, jei kas vis tiek nežino kaip rasti šią sugėrimo vietą, ar bijo, kad nepažins Php’istų, tai kreipkitės į mane IRC, duosiu savo telefoną.

13 Comments

 1. neeeeee….flyn…nejaugi tai bus PHP Party II ?! =[ o ash taip norejau dalyvauti….

 2. nors siaip… uztenka Vilniuj! reikia ir Kaune kazko tokio :) Hej visi kaunieciai ir kam Kaunas artimesnis rasykit cia, man i mujla brat@vtt.lt susiorganizosim savo meeta :P

 3. nors siaip… uztenka Vilniuj! reikia ir Kaune kazko tokio :) Hej visi kaunieciai ir kam Kaunas artimesnis rasykit cia, man i mujla brat@vtt.lt susiorganizosim savo meeta :P

 4. ex. netycia refreshinau… bet moxliuk, galejai jau tokius bajerius ir panaikint……

 5. Dėl refresho, tai buvau patvarkęs, bet paskui su kodu nemažai žaidžiausi, tai gal dabar vėl nusimušė ;)

  Kai bus biškį laiko tai pažiūrėsiu ;)

 6. Enc, cia ne php party 2,

  cia sezono atidarymas,

  jei visokie baikeriai atidarineja, tai kodel phpistai negali atidaryt, ka?

  vat atidarysim sezona, bus didele svente.

  o paskui kiekviena penktadieni darysim mazesnes, ar ne?

 7. na v.z…toosykites….ale flyn vakar (2003-05-12) buvau atejes i pati #php kanala, net niekas nepasisveikino su manim :( pamirsot kiba ?!

 8. hmm.. o kodel turetu? juk cia ne realus gyvenimas. gal jau maisai? :)

Comments are closed.