Internetas yra šūdas

Per simplebits.com radau labai įdomią svetainę, verčiančią susimąstyti ir trimituojančią frazę „internet is shit“. Pagrindinė idėja tame, jog praleidžiame internete per daug laiko, kai galėtume tą laiką praleisti darydami realius dalykus. Internetas nėra visuotinis. Jie žmogaus neranda Google tai nereiškia jog jis neegzistuoja. Internetas mus per daug užvaldė.
Labai įdomi citata:

“If I can operate Google, I can find anything… Google, combined with Wi-Fi, is a little bit like God. God is wireless, God is everywhere and God sees and knows everything. Throughout history, people connected to God without wires. Now, for many questions in the world, you ask Google, and increasingly, you can do it without wires, too.”

5 Comments

  1. heh #php jau sita 2 kart postinau :] esme ta.. jog reikia suprast koks buziness shit yra dabartinis netas… ir tada kazkas bus daroma jog tai nebutu shit.. prie sios temos reiktu dar paskaityt pukio publikuota straipsni apie tai jog grupes didziausios savo prieses :) kad suprast kad kaku yra ne internetas ir ne kompai… o tie kas jais naudojas.. tiksliau nemoka naudotis..

    pff.. negali gyvent..

    Dvi savaites tikru draugu it kitokiu nieku ir tu sveikas :))

Comments are closed.