HTML::Mason ir Perl.lt

Jau keletą kartų esu minėjęs Perlo modulį HTML::Mason, kurio dėka galima rašyti web skriptus PHP stiliumi. HTML::Mason geriausiai veikia ant mod_perl, bet tik ant pirmos Apache versijos. Nežinau ar tai gerai, bet stengiuosi po truputį pereiti prie Apache2, o ten pasirodo HTML::Mason dar nėra palaikomas per mod_perl. Bet visgi sprendimas yra – naudotis CGI sąsaja.

Beje, Oreilly knyga apie HTML::Mason kabo nemokamai internete adresu masonbook.com. Tai šiandieną turbūt paskirsiu jos skaitymui (nors ir gimtadienis mano ;). Persiskaitęs šią knygą turėsiu geresnį supratimą apie tai kaip ten viskas veikia, o tada jau bus galima planuotis perl.lt griaučius. Na bent jau mano tokie planai.

7 Comments

  1. Sita naujiena ne apie HTML::Mason, tai uzhsifruotas moxliuko gimtadienio pranesimas! :) HTML::Mason lieka fone. Taigi sveikyju moxliuk :) gero skaitymo, xx zvakuciu sviesoje :)

  2. auje, moxliuk, žaviuos tavim – tobulinimosi procesas per gimtadienį! nuoširdžiai swejkiju, linkiu ir toliau likt tokiu autoritetu ;]

  3. hmmz..nors ir nezhinojau, kad arteja tavo gimdienis, bet vistiek tada pasveikysiu: su tortadieniu tave !!! :)))

Comments are closed.