Pirma diena kaip šefas

Štai šiandien mano pavaldiniu tapo EnC. Kol kas dar nepradėjau jo versti programuoti Perlu, bet aišku tai mano planuose. Nors visgi pirmas skriptas kurį jis parašė (mano paprašytas ir man diktuojant) buvo perlinis. Daviau visus priėjimus prie mano mieliausio serverio su visais mod_perl ir mod_ruby, HTML::Mason ir PLP (na ir PHP…). Kaip draugui kompiuterastui negalinčiam be IRC pasakiau tą slaptąjį portą per kurį galima pasiekti delfi serverį (mirtingiesiems pas mus
title=”Internet Relay Chat”>IRC uždraustas). Patariau susiinstaliuoti Firebird ir Thunderbird. Naudotis irssi vietoj BitchX. Skaityt dokumentaciją. Žiūrėt į sourcą. Nepasitikėt dokumentacija, o pasitikėt sourcu.

Neigiami dalykai:

 • jau pirmą dieną nusižiūrėjo į dizainerę su kuria dirbau iki šiol. Perlininkai taip nesielgia (perlininkai žavėtųsi Perlo modulių gausa, o tik paskui bendradarbėmis).
 • Visgi dar įtariu ten silpnokai kol kas Perlo srityje. Nors darbas perlo kol kas nereikalauja, bet bent jau reikia atvest į doros kelią. Žiūrėsim. Kadangi paprašė mano šio Perlinio weblogo kodo tai teigiami poslinkiai matomi. Žiūrėsiu ar sugebės pats instaliuotis.

Teigiami dalykai:

 • yra ką mokyt Perlo. Mano pastangos aukščiau minėtą dizainerę išmokyt Perlo subtilybių buvo bergždžios.
 • pats pasisiūlė ir padarė man arbatos. Iki šiol tai retkarčiais darydavo tik aukščiau minėta dizainerė.
 • visgi yra ofise kompiuteristas, kuris gali dirbti mano darbus (na, jei nespėju aišku – mintis kad kažkas galės lįsti prie mano perlinių skriptų dar šiek tiek mane gąsdina)
 • visgi turiu pavaldinį
 • vis dar vienintelis ofise turiu rootą

12 Comments

 1. Manau, kad per tą dizainerę jūs nieko gero nepadarysite… enc ruoš tik arbatas (perlas bus jam tik NSO), tu darysi, tai ką darei iki šiol (dar ir Enc darbus), o simpatiškoji dizainerė jus abu mulkins, kol galiausiai… nenoriu priburti, bet kol kas nors atsitiks :)

 2. kiek bendravau su juo tai galiu isivaizduot darbas bus biski zemiau tarp priotritetu negu ta dizainere :)

 3. Tai tą suprantu. Tada imsiuos sankcijų: IRC draudimas, priėjimas tik prie darbinio serverio ir niekur daugiau ir t.t. ir panašiai ;)

 4. As tai nusizudyciau, jeigu mane taip parintu del Perl'o, koks jis yra mielas, koks yra geras, ir visaip kitaip panasiai bandytu idiegti meile jam. Uzuojauta EnC =)

  Java forevah!!

 5. um….jo….huh….dizainere tai zinai, na faina, ir visai shalia manes sedi…ir prie moxliuko…apsupta programeriu :)

  del Perl'o, tai ka ash galiu pasakyti, na tex mokytis, tuo labiau, kai dabar atsirado tam galimybes, bet php nezhadu apleisti.

  del darbu darymo, tai man moxliukas pasake kaip mazhdaug visi chia dirba, tai man reikes laikytis to pachio principo :P

Comments are closed.