Psion Revo

Vakar gavau naują žaisliuką – Psion REVO. Pirmas įspūdis tikrai neblogas, nors, tiesa, klaviatūros klavišai galėtų spaudytis kiek lengviau. Jau susidėjau Operą ir Perlą bei labai paprastą teksto redaktorių (yra čia ir Word’o pakaitalas, bet visad mieliau perlinius skriptus taisyti plain text sąlygomis nei po to kas kart iš Word’o konvertuotis į paprastą tekstą.

Turi šitas Psionas ir problemų. Viena jų yra nedidelė ir neišplečiama atmintis (ką šiais laikais galima padaryti su 8 MB?). Taipogi norėtųsi ir spalvoto, ar bent jau šviečiančio ekrano.

Šitą įrašą rašau taipogi iš Psiono. Klaviatūra įvedinėti tekstą yra žymiai patogiau nei piešti pagaliuku Palme, tad Psionas gali rimtai tapti mano dažniausiai naudojamu bloginimo prietaisu (iš Palmo irgi galima bloginti, bet tai nepatogu). Dar vienas skirtumas tarp Psion ir Palm yra jų naudojamos operacinės sistemos. Psion naudoja Symbian, kuri yra pilnai multitaskinė sistema, to tarpu PalmOS yra keistokas žvėris, turintis keistą bylų sistemą, ir šiaip kai kurias keistas idėjas, kuriomis išsiskiria nuo įpratesnių sistemų.

Na, ok, prirašiau čia visko ant Psiono, reikia pabandyti nusiųsti visą tai į weblogą.

22 Comments

 1. DJ:

  Iš ten kur pirkau Psioną, sakė kad turi ir Palmą kažkokį (sakė paskambins kai išsiaiškins daugiau — iš tokios moteriškės pirkau, jis nelabai gal technikoj raukia). Tai vat jeigu ką tai pranešiu, o savo Palmo dar nelabai noriu parduot :-)

 2. kada mazdaug tiketis ziuniu?

  aisku man tavo Palmas butu kieciau, visdelto is izimybes pirkciau :)

 3. Psion 5mx berods softas tas pats kaip REVo, tik daugiau RAM ir yra com portas ir RAM yra extensible.

  O kokios problemos?

 4. Nebeveikia internetas. Istryniau kazkoki registra. Pas mus kaime nera ismananciu apie tai. Yra instaliacinis dikas,popieriai ir t.t.

 5. Na, yra ten reset tokie du mygtukai, jie atstato viską iš ROM. į pradinę būklę. Dariau tai nekartą ;-)

 6. Reset mygtuką randu tik vieną. Net ir instrukcijoje vienas. Esu keleta kartu nuresetines. Nepadėjo. Dar vienas momentas. Keičiau backup battery tai dabar ir sms nebeišsiunčiu.

 7. Nu vat, katik iskeiciau savo palm i705(labai panasus i m500) i ericsson mc218 aparata, gaminta psion, 100% suderinama su 5mx, tik kad logotipai kitokie :)

  siap mainiau pagrinde del to kad linux ant psion paleist yra 100 kartu lengviau nei ant palm! ;]

  ..Bl, geras dalykas tie psion, zmonems, kurie nori daug uz maza kaina! ;]

  tik..: neturiu rs232 kabelio :( gal kas zino kur galima gaut toki kaune arba vilniuj?

 8. o gal kam reikia psiono 3 serijos?:) man tai jo nereikia… kazkada is Anglijos parsiveziau tai kuri laika vietoj zadintuvo naudojau :))

  atrodo viskas veikia tik batareiku reikia, yra dar kazkoks spreadsheet papildomas modulis, kam jo reikia irgi nezinau:)

  jei kam reikia rasyti adresu harlejus@centras.lt

Comments are closed.