Sitepoint apie PHP::Strings

Harry Fuecks, PHPPatterns kūrėjas ir sitepoint PHP weblogo savininkas, pastebėjo minėtame webloge mano dabar palaikomą Perlo modulį PHP::Strings. Harry klaidingai mano, jog perlininkai priešiškai nusiteikę prieš PHP dėl to, kad pavydi jam sėkmės. Kiek teko bendrauti su viso pasaulio perlininkais, tai požiūris į PHP visada būdavo neigiamas ne dėl pavydo, o dėl to, kad PHP nelaikoma rimta kalba (dėl tokio įsitikinimo teisingumo, aišku, galima ginčytis, bet enterprise lygyje PHP vis dar neturi tokių stiprių pozicijų kaip Perl, Java ir panašiai). Na, tikiuosi neužvirs šventasis karas dėl mano palaikomo modulio. Juolab, kad stengsiuosi jį padaryti naudingesniu PHP programuotojams.

6 Comments

  1. Labai teisingų pastebėjimų tas Fuecks'as padarė.

    O PHP programuotojams nauda iš perlo modulio tai labai abejotina… jiems gal PEAR moduliai naudingesni? :)

  2. Na, nauda čia yra PHP programuotojams, kurie bando naudotis Perlu. Faktiškai šitas modulis yra dokumentacijos modulis, kuris aprašo kaip Perlu padaryti vieną ar kitą dalyką, kuriam PHP yra atskiros funkcijos.

  3. kadangi "PHP nelaikoma rimta kalba" tai jus perlininkai ir pavydit kad "nerimta programavimo kalba" tapo tokia populiari.

    jei nebutu pavydo, kaip kad yra su kitom kalbom, kurios nera populiarios, (as beto ir net nezinau pavyzdziu, bet net neabejojiu kad yra ir kitu kalbu) nebutu ir diskusijos, argi as neteisus?

Comments are closed.