Perl konferencija?

Po PHP konferencijos jau kokie trys žmonės manęs teiravosi, ar aš nesiruošiu daryti kokios nors atsakomosios konferencijos Perl tema. Tiesą sakant tokia maža ir neryžtinga mintis buvo kilus, paskui labai greitai jos atsisakiau, o vat dabar tie klausinėjimai vėl privertė ją prisiminti.

Konferenciją suorganizuoti gal ir nėra taip sudėtinga, tačiau pats neaiškiausias dalykas būtų tokios konferencijos reikalingumas (na… kiek žmonių iš vis tai būtų įdomu… Lietuvoj ta Perlo kalba yra primiršta ir entuziastų kaip ir nedaug) bei jos kokybė (Tarkim Perlo pradmenis aš moku gal ir neblogai, bei moku pritaikyti jį web aplinkoje, bet su sistemų administravimo moduliais nesu dirbęs… ir ar atsirastų žmonių kurie sutiktų aukoti savo laiką ir būtų pasiruošę pašnekėti apie vieną ar kitą niuansą).

Randal Schwartz nuomone galima per vieną dieną (8-10 valandų) išdėstyti visą Learning Perl, bet visgi tam reikia tikrai nemažai pasiruošimo, ir vėlgi neaišku ar
tai kam nors reikalinga. Be to, turbūt nedaug žmonių mokosi Perlo šiais laikais kaip pirmos programavimo kalbos, tad galbūt jiems nebereikia paskaitų nuo nulio?

Mano nuomone, dabar turbūt geriausia būtų neorganizuoti kažkokios Perlo konferencijos, o tiesiog pabandyti įkurti Perl Mongers grupę, kuri galėtų kiekvieną mėnesį ar panašiai susitikti, gal išklausyti vieno ar kito trumpo pranešimo ir išgerti draugiškai alaus. Vėlgi, jei tai ką sudomintų. Na, bent jau kokius 5 žmones tai tikiuosi surinksim ;)

Tai va, jeigu turit kokių idėjų, ar bent jau jus tai domintų, tai netylėkit ir susisiekit su manim ;-)

13 Comments

 1. atisrastu norinciu, vat jei vilniuje gyvenciau mielai eiciau pasiklausyt.

 2. kryzius perlui! ;) o siaip sekmes pleciantis.. :) butu idomu ir man paklausyti, nors ir nesu perlo entuziastas, bet koks skirtumas.

 3. visada pasiruošęs prisidėti prie švento reikalo – alaus,

  norėjau pasakyt, prie Perl idėjų skleidimo.

 4. Asmeniškai aš naudojuos ir naudosiuos perl. Asmeniškai labiau patinka nei php.

  O kažką panašaus kaip http://www.php.lt būtų įdomu paskaitinėt ir parašinėt. :)

 5. Mr2, kažkada formaliai egzistavo (ten kažkas su lietryčio el.paštu buvo berods atsakingas), bet iš jo niekad nesu gavęs atsakymo ir dabar jau metai ar pusantrų pm.org lietuviai neegzistuoja.

  Beje, mr2, reik man su tavim susisiekt. į miglą emailą rašyt? :)

Comments are closed.