Ką noriu pasiekti 2005 metais

Nauji metai būna toks laikas, kai daugelis peržvelgia, kas pasiekta ir nusistato savo tikslus naujiesiems metams. Pažiūrėjęs į lubas bandžiau ir aš pagalvoti, ką norėčiau daryti su šita svetaine. Pirma, norėčiau vėl aktyviai pildyti dienoraštį, ir pildyti jį įdomiai, o ne tik beprasmiais įrašais „seniai berašiau“, kurių labai padaugėjo pastarąjį pusmetį. Antra, norėčiau aktyviai pildyti moxwiki, kad kitų metų pabaigoje būtų bent 1000 įrašų (ir iš jų bent 100 bus pakankamai normalūs – t.y. ilgesni nei pusė kilobaito). Trečia, norėčiau atnaujinti moblogą, bet tam kol kas yra techninių kliūčių, o prisėsti prie programavimo šiuo metu nėra laiko. Tiesa, dedu po truputį nuotraukas į savo flickr.com puslapį. Ketvirta, gal reiktų pradėti Esperantišką dienoraštį? Juk noriu tą kalbą išmokti…

10 Comments

 1. aš tai nutariau numatyti savo tikslus kitiems metams vasarį.

  kai pasibaigs sesija. nes dabar nieko nebesuprantu :)

 2. pukomuko, tik nepamiršk man paskui paskolinti knygos „Getting things done“. Kiek esu girdėjęs, tai beveik ji tokia pat populiari už balos kaip ir Atkinso dieta :)

 3. Pradėti gali, bet klausimas, ar kas nors skaitytų? ;)

  Nors /me irgi esperanto išmoko padaręs dienoraštį, kurio nieks, išskyrus mane, neskaitė. Bet aš to ir nesiekiau, mokytis vistiek padeda. ;)

  Tuo labiau, kad programavau viską perlu, mokiaus tuo pačiu ir jį..

 4. Kas iš tos esperanto? Negi nėra smagesnių ir įdomesnių užsiėmimų? Kad ir Atkinso dieta ar debeselių skaičiavimas.

 5. Tomai, aišku, kad yra. Bet kartais ir Esperanto visai smagus ir įdomus užsiėmimas :)

 6. ef, o gal emailą gali duoti? :) Kartais visai įdomu gal būtų pabendrauti ;) Mano tai yra moxliukas PRIE delfi TAŠKAS lt :)

Comments are closed.