15 milijonų už nuotrauką

Taip būna tik Amerikoje. Vaikštai sau žmogus tarp supermarketo lentynų, ieškai kur kokį pigesnį batoną ar bent jau juodos duonos kampą rasti, ir staiga prie tavęs priėjusi moteriškė pašnibžda, jog tu esi labai panašus į tą vyriškį, kuris švelniai į ją kas rytą žvelgia nuo tirpios kavos skardinės. Tada prisimeni, kad prieš 15 metų kažkada nesėkmingai dalyvavai fotosesijoje, už kurią tau sumokėjo tik tiek, kiek buvo vertas tavo sugaištas laikas — varganus 250 dolerių, o tavo šiltumu ir kavos aromatu dvelkiančia nuotrauka taip niekas ir nepasinaudojo. Ar bent jau sakė, kad nepasinaudojo. Įtaręs klastą, čiumpi keletą advokatų, paduodi kompaniją į teismą, prašai tik 330000 dolerių kompensacijos, bet teismas nusprendžia, kad su tavimi pasielgta tiek šlykščiai, kad priteisia tau 15 milijonų dolerių.

Visa tai yra tikra istorija, kurią perskaičiau vakar dienos Financial Times. Amerika — svajonių šalis.

5 Comments

  1. reiktų paskaityti ta straipsni, kad galėčiau komentuoti, bet juk tai didžiulė reklamos gamintojų ir reklamuojamo produkto savininku klaida, aišku kad prisiteisė, manau ir LT nemažai prisiteistum.

  2. Tai taip, bet 15 milijonų dolerių… Už tokius pinigus galima šaldytuvų gamyklą pastatyt :)

  3. Hehe, Gobbitai :)

    Ne, čia pirmas dalykas, kuris atėjo į galvą, kuris kainuoja 40 milijonų litų — kažkiek panašiai sumokėjo Snaigė už naują gamyklą ;)

  4. 15 milijonu…amerikoje girdejau televizijos idarbina vienodai ir baltuju ir juoduju ir moteru, kad kas uz diskriminacija neprisiteistu panasiu sumu :D

Comments are closed.