Maklerio licencija

Paskutiniu metu visiškai neturėjau laiko pildyti dienoraštį, mat visą savaitę buvau darbo reikalais išvykęs iš Lietuvos, o štai vakar laikiau finansų maklerio licencijos egzaminą. Užtat dabar jau esu generališkai licencijuotas :)

15 Comments

 1. Kažkaip pražiopsojau momenta, kai svetainė buvo pervadinta į "Dar vieno analitiko svetainė"

 2. Sveikinu,

  ir taip jei turi laiko norėčiau paklausti apie "Ciliją":

  Ką apie ją žinai (pelnas, plitimas, ar didėja įmonės vertė)?

  Senamiestyje yra 3 Cili: Cili kaimas, Cili pica pilies gatvėje, Cili kava. Gal galėtum šį faktą pakomentuoti? Jos yra labai arti ir, manau, stipriai veikia aplink esančias kavines. Skaičiau, kad tokios didelės (manau) įmonės gali steigti kavines labai arti viena kitos kad užgrobtų rinką.

 3. Čilija yra UAB, dabar siūlanti ir frančizę. Iš esmės, jeigu kokiame mietelyje nori steigti Čili, tai susimoki apie 100 kLTL Čilijai, ir ji tau leidžia nuadotis savo ženklu, duoda visas žinias kaip ką daryti ir panašiai. Dar berods kažkokį procentą nuo apyvartos moki jai. Kiek pamenu viena tik tokia kol kas frančizė veikia, visos kitos Čili, Čili kaimas, Čili Kinija priklauso pačiai Čilijai. Pati kompanija sparčiai plečiasi, ir ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje. Nežinau nieko apie jų verslo strategiją, bet manau, kad kompanija veikia sėkmingai, ir yra "teisingame" rinkos segmente. Kadangi kompanija spračiai plečiasi, pelno gal nėra labai didelio, nes jis visas investuojamas į naujų picerijų atidarymą. Bet visa tai tik spėlionės ;)

 4. Sveikinu issilaikius si egza. Butu labai gerai jeigu pasakytumiai is kur gavai medziagos ir kaip ruoseisi sitam egzaminui. Jei netycia turi kokios medziagos atsiusk: spaidix@yahoo.co.uk :) ACIU

 5. Medžiaga tai daugiausiai įstatymai. VPK šiaip ten beveik duoda sąrašą iš kur reikia ruoštis.

Comments are closed.