Nudirbk viską dabar!

Prisiskaičiau labai daug visokių straipsnių apie motyvaciją, apie tai kaip tvarkyti savo laiką, kaip nusistatinėti tikslus, ir svarbiausia, kaip juos įgyvendinti. Peržvelgiau prieš pusmetį nusistatytus tikslus, susijusius su šia svetaine – grauduma. Tik moblogas sutvarkytas, o jau pusė metų praėjo. Na, po visų motyvacinių straipsnių dabar jau vėl esu pasiryžęs viską keisti (tik vat neaišku kiek tas pasiryžimas gyvuos).

Norint užsimotyvuoti, skaityti čia, čia, čia, čia.

8 Comments

  1. Paskaitome :-)

    Įdomi įdėha apie esperanto kalbą.

    Einu motyvuotis – klausimas kam tik :-)

  2. Kas mane tikrai stebina, kad visas pasaulis rėkia kažką panašaus į “Follow your bliss” (Joseph Campbell (c)) :-)

  3. Na, pasirodo, jog vien aistros kažką daryti nepakanka, nes daugelis dalykų reikalauja užsispyrimo ir sunkaus darbo ;)

  4. Aš kaip tik priešingai manyčiau – aistros užtenka. Va tik ji nesoti :-)

  5. Jeigu užtektų tik aistros, o nebūtų užsispyrimo, nedaug nuveiktume vien dėl to, kad siekiant kokio nors sudėtingo tikslo kartais susiduriame ir su kai kuriomis ne itin įdomiomis užduotimis. Štai jeigu tikslas yra sukurti savą kompiuterių programavimo verslą, aistros užteks galbūt pačiam programavimui, bet reikės dar ir pildyti finansines ataskaitas, mokėti mokesčius, samdyti žmones, siekti kuo didesnių kompanijos pardavimų ir t.t. Ne visiems šiems dalykams užteks aistros, kai kuriems jų riekės ir užsispyrimo, nes galbūt ne viskas gausis iš pirmo karto — o tada prireiks atkaklumo vėl to tikslo siekti ir visko nemesti šalin.

Comments are closed.