Grįžtant prie tikslų…

Grįžtant prie mano 2005 metų tikslų, supratau, kad jie itin abstraktūs ir netgi sunku pasakyti, ar jie yra pasiekti, ar ne. Ypač sunku pasakyti, ar pildau dienoraštį „nuoširdžiai, dažnai ir įdomiai“, nes tai labai subjektyvios kategorijos. Kažkur skaičiau, jog jeigu užsibrėži tokius sunkiai apibrėžiamus tikslus, tai kad ir kiek būsi nuveikęs, gali save nuramindamas teigti, jog tikslus pasiekei, nors pastangų ir darbo į jų siekimą visai neįdėjai.

Taigi reikia būdo, kaip išmatuoti tą dienoraščio pildymo dažnumą ir įdomumą. Su dažnumu tai nesunku: vat nutariau, jog iki metų pabaigos sieksiu parašyti 150 įrašų – beveik po vieną į likusią dieną. Su įdomumu yra žymiai sunkiau, jau vien dėl to, jog dažnai padidindamas įrašų skaičių labai sumažini jų įdomumą. Gal tą įdomumą būtų galima matuoti lankytojų skaičiumi? Komentarų skaičiumi?

5 Comments

  1. :)

    čia jau reikia formulės.. ir įdėti kokį nors reitingą – tipo šiuo metu šito dienoraščio įdomumas toks :)))

  2. pravalas.com turi/turėjo įdomią vertinimo sistemą. Pasikurk ką nors panašaus ir nustatinėk įrašų idomumą. Nors šiaip manau, jeigu įdomu pačiam, tai tikrai yra tokių, kuriems irgi įdomu.

  3. Čia idomiauses lietuviškas blogas (tokiems biški nerds aka moxliukams) :)

Comments are closed.