Google Base

Dar tik prieš kelias dienas Google pristatė statistikos analizavimo paslaugą Google Analytics, o jau šiandien išleista ir naujas produktas, kuris kažkuo primena wikiGoogle Base. Berods Google tikisi, jog tai taps didžiausia duomenų baze pasaulyje. Washington Post mano, jog šis produktas gali sunaikinti vietinės reikšmės skelbimų svetaines, atimti rinkos dalį iš eBay. Įdomiausia tai, jog su Google Base nebereikės kurti savo svetainių ir paskui laukti, kol Google jas indeksuos – dabar galima duomenis suvesti tiesiai į Google ir dar nurodyti kokiais raktiniais žodžiais tie duomenys turėtų būti pasiekti. Tam naudojama nuorodų žymėjimo sistema (tagging).

7 Comments

 1. Kiti irgi neatsilieka: "Amazon tries its hand at tagging" (http://news.com.com/2061-10802_3-5953622.html)

  O apie Google Base beveik prieš mėnesį rašė googlerumors.com:

  October 24th, 2005 | 7 comments

  Another day, another subdomain. Tony Ruscoe found that base.google.com is live and currently features a 403 error. We’re not even going to try and guess what this will/may be used for.

 2. Local Procedure Call?

  Licenced Professional Councellor?

  Linear Predictive Coding?

  Level Payment Calculator?

  Iš kokios čia operos, beje?

 3. Kai pamaciau Google Base, apsidziaugiau – Google Base yra praktiskai tai, ko as vis prasiau ir prasiau, kad Google padarytu. Dabar nereikes moketi visokiems saitams uz listingavima, ir pakartotinai deti tos pacios info i kelis saitus, etc.

  Map yra labai gerai. Kai patobulins sistema, bus isvis labai geras daiktas.

  O E-bay ir pan, manau, per XML prades skelbti savo prekes irgi ten. Nemanau, kad Google Base greit isstums daug ka. Daugybe saitu stengsis pradeti kuo greiciau naudotis Google Base ir deti savo informacija, kad nebutu isstumti asmeniniu GBase vartotoju.

 4. LPC dar gali reiksti (automatikoj) Logical programable controler – kitaip sakant valdiklis.

  Kiek zinau LPC dar turi savo reiksme ir telekomunikacijoj, kazkas su tinklai :) :), kaip tik neseniai sake bet jau uzhmirsau kaip tiksliai:).

 5. Dekui uz suteikta informacija, nors ja praktiskai panaudoti neteks – ne is tos operos.. ;)

Comments are closed.