Finastos dienoraštis

Šiandien pradėjome Finastoje rašyti kompanijos dienoraštį. Corporate weblog‘ai Lietuvoje dar nėra labai populiarūs, tad tai kažkas nauja, ir tikimės, bus naudinga ir mūsų klientams. Dienoraštį Finastoje turėtų pildyti makleriai, kurių planuose yra įdomesnės prekybos sesijos apžvalgos, o taipogi ir fondų valdytojai, tarp kurių esu ir aš. Komentarus įrašams gali palikti visi registruoti svetainės lankytojai.

Tikiuosi artimiausiu laiku shvln pridės ir RSS, kad internetinis dienoraštis būtų toks, kaip reikiant.

8 Comments

  1. Sekmes :) Tik kazkaip istrigo tavo zodiziai apie skirtuma tarp kompiuteristu ir makleriu pasaulio, kur rasei, kad informacija turi savo verte ir suteikia pranasuma pries kitus. Dienorastis vis delto yra atvirumo priemone. O ten bus ivaizdzio kurimo priemone. Visa tai "subtilus psichologinis zaidimas" kaip pats kadaise parasei.

  2. argh, "sveiki, mes čia rašysime dienoraščius". tai gal įrašykit nors vieną pavyzdinį įrašą?

  3. pkmk: Įrašysim ;) Paskutinėm metų dienom kartais staiga atsiranda visokių darbų, kurie atideda kai kuriuos ne pirmos būtinybės projektus ;)

    Dėl atvirumo: visgi manau, jog rašant šiek tiek bendresnėmis temomis, nebūtinai minint konkrečias akcijas, tam tikrą atvirumą ir finansuose galima pasiekti. Fondų turimos akcijos vis tiek yra atskleidžiamos kas ketvirtį, tad tokiame webloge būtų įmanoma vėliau papasakoti istoriją, kaip jos atsidūrė portfelyje — informacija juk jau vieša. Lygiai taip pat viešai galima pasvarstyti apie vienos ar kitos šalies perspektyvas, savo investavimo strategiją — tai ar šiaip ar taip turėtų būti daroma fondų mėnesinėse apžvalgose. Weblogai duoda tą pliusą, jog jie duoda ir grįžtamąjį ryšį.

  4. Viskas butu gerai, tik kodel toks smulkus sriftas ir net per Text Size nesivaldo. Idomu, kodel Finasta taip nedraugiskai nusiteikusi mano akiu atzvilgiu.

Comments are closed.