13 Comments

 1. Man tai daugiau pasirode ne juokingas pats anekdotas, bet idomus budas sugalvoti anekdota, taciau tokio ankedoto principas ne naujas, ir ji kartais taiko net mazameciai vaikai, kurie juokiasi is kitu.

  Taciau anekdotas kiek nelogiskas:

  Juoka galima butu generalizuoti kaip zmogaus reakcija skatinancia raumenu susitraukimus ir tam tikrus fizinius malonaus susijaudinimo pozymius susidurus su netiketumu, (tuo, kas neatitinka to, kas mums atrodo LABAI akivaizdu, kad turetu buti taip, BET taip nera).

  Siuo atveju labai akivaizdu yra tai, kad blondines (kadangi blondines priklauso zmoniu aibei, o zmogus yra homo sapiens) turetu suprasti anekdota, taciau jo nesupranta…

  Juokimasis is to, kad kitas zmogus kazko nesupranta, nera korektiskas, nes tiems kitiems zmognems visai nejuokinga, ir jie gali tureti visai logisko pagrindo isizeisti, kad tas, kuris parase juokingiausia anekdota, is ju saiposi ir juokiasi – "labai akivaizdu, kad taip turetu buti, bet taip nera".

  inyuki

 2. Pabaigiant virsuje pradeta irodyma to, kodel tai nelogiska,

  Geek'ai yra laikomi protingais, taciau juokimasis parodo tai, kad zmogus kazko labai nesitikejo… O tai, kad zmogus kazko labai nesitikejo, parodo to zmogaus siauro poziurio mastyma, ir nenumanyma to, kad blondine to nesuprastu, ir tai yra nelogiska. Nelogiska, kad Geek'as is to juoktusi.

 3. Či vis geekiškumo esmė ne tame, kad tai juokinga, nes anekdoto nėra, o tame, kad iš šio fenomeno sklidimo per internetą galima nupiešti didelį grafiką ir išnagrinėti, kurie jo taškai (nodes) gali būti patys reikšmingiausi. Kaip sakant, viso ši reikalo rezultatas yra socialinis tinklas, kurį galima toliau analizuoti įvairiais pjūviais.

 4. Tai sia prasme geekishkumas pateisinamas, bet tuomet tai yra juokingas ne-anekdotas.

 5. atsižvelgiant į tai, kad iš žodžio "juokas" viso labo buvo paarytas būdvardis, manau, kad labiau reikėtų analizuoti žodžio "anekdotas" semantinę ir bile kokią kitokią prasmę, gerbiamas Inyuki ;)

 6. cia matyt kilo is sito: "-Kaip sudominti blondine visai dienai? – Duoti jai lapuka ant kurio abieju pusiu parasyta 'Skaityti kitoje lapuko puseje'" :)

 7. I think publication in journals and online goes a long way toward spreading your name and work around and garnering interest. ,

Comments are closed.