Corinne Maier: sveika, tinginyste

Viena iš valstybinių Prancūzijos skirstomųjų tinklų (Electricite de France – EDF) vadovių Corinne Maier knyga „Sveika, tinginyste“ trumpai buvo tapusi perkamiausia knyga Prancūzijoje. Knygoje rašoma apie tai, koks blogis yra kompanijos – jose žmonės verčiami dirbti, jose visi kalba nesuprantamomis biurokratinėmis kalbomis, kolegos yra visiški kvailiai ir šiaip reikia stengtis darbe nepersistengti, nes atsiduoti darbui ir kompanijai yra parsidavinėjimas. Autorės nuomone, pats faktas, jog darbuotojai turi būti motyvuojami, reiškia, jog jie nenori dirbti, kad jie daro ne tai ką nori, tad tegyvuoja tinginystė ir tik minimalios pastangos.

Iš dalies, idėjos šiek tiek primena genialųjį Scott Adams, tik jis tai per Dilbert‘ą sugeba pavaizduoti labai šmaikščiai ir intelektualiai, tuo tarpu Corinne Maier knyga man pasirodė panaši į ant pasaulio pykstančio dėl nenusisekusio gyvenimo žmogaus riksmus. Rašymo stilius netgi primena blondattack. Tie prancūzai visada buvo keisti ;)

3 Comments

  1. Ne i tema. Buciau dekingas, jei pasirupintumete, jog Finasta neuzsakinetu Flash reklamu su garsu.

  2. Ne i tema parasiusiam Tomui: jei turite konkreciu pasiulymu ar nusiskundimu, manau, butu protingiausia kreiptis i toje srityje dirbancius Finastos atstovus:) Kiek as suprantu sis blogas nera skirtas aptarineti Finastos puslapio aktualijas.., nebent tema tokia butu..

  3. ;) Perdaviau tavo susirūpinimą garsinėmis reklamomis. Aš irgi turiu neigiamą nuomonę jų atžvilgiu — ateityje bus stengiamasi to nedaryti.

Comments are closed.