Kada esi turtingas?

Šiandien užtikau man labiausiai iki šiol patikusį atsakymą į klausimą, kada žmogus gali būti laikomas turtingu:

You know you are rich when more money won’t change where you live, what you eat, what you drive or who you sleep with.

Žinai, jog esi turtingas tuomet, kai turint daugiau pinigų nekeistum savo gyvenamosios vietos, savo dietos, mašinos ar partnerio.

Pagal šį turtingumo apibrėžimą turbūt ne tiek jau mažai įprastai skurdžiais laikomų žmonių neišsivysčiusiose valstybėse pasirodytų esą gana turtingi, nes jie moka džiaugtis tuo ką turi.

5 Comments

  1. Čia netyčia nesupainiota su 'pasenęs ir nuvėsęs' o ne turtingas?

  2. Man atrodo, kad daug spragu siame apibrezime. Zmogus gali buti turtingas ir tuo patenkintas, bet staiga paskendus didesniuose piniguose gali suveikt silpnybes, kils noras apsi'Ferrari'nti, isigyti namu Beverli Hilse ar Dubajuje, vaikytis luxury gaminiu ir pan. Bet ar zmogus taip elgsis tai greiciau parodo jo vidines pasauleziuros stipruma, sugebejima atsispirti visuomeniniams stereotipams, o ne turtinguma/neturtinguma. Be to, yra specifine kategorija zmoniu (gnydu) kurie gave pinigu uzkas juos po zeme ir toliau vazines supuvusiu golfu. Tokius niekaip negaleciau vadinti "turtingais" nors si apibrezima jie atitinka.

    Man labiau patinkantis atsakymas "turtingas ne tas, kuris turi milijona litu, o tas, kuris turi tiek, kiek jam uztenka."

  3. Tau patinkantis atsakymas yra [beveik] ekvivalentus pateiktajam sitame poste :-)

Comments are closed.