Anonsas

Šiandien dalyvausiu LRT radijo laidoje apie tai, kodėl krenta akcijos, ir ką tai reiškia paprastiems žmonėms bei investuotojams:

Lietuvos ir pasaulio akcijų rinkose vyksta investuotojams nepalankūs procesai – akcijų kainos krinta, o prekyba jomis merdi. Imama teigti, jog investuotojai pradeda panikuoti dėl galimų nuostolių. Kokios šio nuosmukio priežastys, ar prasidėję procesai nevirs ilgalaike tendencija ir kaip tokie poslinkiai atsilieps investuotojams? Ar šis nuosmukis nepaskatins gyventojų įtarumo renkantis šiuolaikinius taupymo būdus, – laidoje „Litas prie lito“ ketvirtadienį, birželio 22 d. 16.03 val. (kart. 20.20 val.)

Kas ir kodėl vyksta akcijų rinkose ir kaip elgtis investuotojams laidoje aiškins Finansų maklerio įmonės „Suprema“ patarėjas investicijų klausimais Eimantas Viršila ir bendrovės „Finastos investicijų valdymas“ Fondų valdytojas Petras Kudaras.

Laidą veda Rima Jakutytė

UPDATE: Radijo įrašas LRT (nuo 667 minutės)

13 Comments

  1. Gal galima butu irasyta laida cia imesti?:) Butu idomu paskui paklausyti. O siaip veltui cia ta Finasta pamineta;) Idomus dienorastis, o cia bac. Pries Finasta nieko pries neturiu, bet jei buryje vieno kareivio mundiuras suteptas, tai atsako visas burys.

    O del uzsitesimo, tai normalu. Bet tikriausiai akcentuosite labiau fondus, nes siaip daugelis ivestuotoju(privaciu), kurie investuoja i akcijas, jau patyre nuostolius.

  2. įrašiau programą :)

    jei kažkam labai reikia, galėčiau gal kur nors įmest (jei LR neturi nieko prieš platinimą)…

Comments are closed.