Dienos nuorodos

Prisikaupė keletas nuorodų, kurios gal būt bus įdomios ne vien man.

 • Tim Harford, apie kurio knygą jau esu rašęs, labai paprastai ne ekonomistų kalba aiškina, kas yra diskriminavimas kainomis ir produktais.
 • Grafikas New York Times, vaizduojantis būsto kainas JAV. Per šimtą metų nebuvo tokio nekilnojamo turto kainų burbulo.
 • Morgan Stanley makroekonominių komentarų archyvas. Galima rasti visko: nuo Lenkijos BVP rodiklių komentarų iki JAV palūkanų prognozių.
 • Hugh užduoda klausimus Seth Godin. Paskutiniu metu visur atrodo kartojasi tema, jog reikia daryti tai ką mėgsti, o ne dirbti dėl pinigų:

  As a result of the transparency of blogging, a lot of people have realized, almost as an aside, that people do what they love to do. It’s just now you get to see it on your screen. Sometimes those things appear to have no financial incentives (raising goldfish) and sometimes they do. But let’s be clear… unless you work for Goldman Sachs or are selling drugs on a street corner in Topeka, you’re almost certainly not in this, whatever this is, for the money.

  Most of the time, for most people, in most industries, it’s not REALLY about the money.

 • Guy Kawasaki: The Art of The Start video. Apie tai, kokia turėtų būti kompanija, kad ji patiktų venture capital investuotojams. Svarbu, jog būtų dirbama su užsidegimu ir geriau jau turint tikslą pakeisti pasaulį, o ne uždirbti daug pinigų.

5 Comments

 1. Klausimas pamąstymui. Kaip susprogdinti burbulą? T.y. kaip sužlugdyti viltis iš kurių kyla burbulai?

 2. Pakelti palūkanų normas, tada pabrangsta paskolos ir žmonių galimybės įsigyti brangų būstą. JAV kaip tik ir vyksta po truputį sprogdinimas :)

Comments are closed.