Cenzūra

Iki šiol dar niekada nesu trynęs komentarų (išskyrus spaminius-reklaminius), bet manau, jog artėja tas momentas, kai reikės tai padaryti. Atsibodo nuorodos į kvailus sapaliojimus apie konspiracijos teorijas. Atsibodo niekuo nepagrįsti svaičiojimai apie pasaulio ekonomiką, kuri valdoma slaptos organizacijos siekiant kažkokio juodo slapto tikslo. Atsibodo visiški off-topikai ir elementarių dalykų nesuvokimas. Todėl ateityje pasilieku teisę trinti visas tas nesąmones (hey, it’s my blog after all!)

Aišku konspiracijų mylėtojams turbūt pasirodys, jog esu parsidavęs juodosioms jėgoms, kurios mane valdo, ar bent jau geriausiu atveju, esu nepataisomai naivus ir nesuvokiu grėsmės pasauliui. Et.

8 Comments

  1. :) Mhm, vat visada laikiausi tos taisyklės, kad cenzūra yra blogai, todėl vat ir sunku taip daryt :)

  2. Ar zinojot, kad yra toks "black moxliukas", kuris kontroliuoja oficialuji moxliuka ir visa jo bloga. Oficialusis moxliukas kiekviena ryta atsiklaupes buciuoja jam zieda, po to iskepa kiausiniene, pataiso kavos ir nuolankiai klausydamasis blonknote uzsiraso ka spausdinti sekanciam poste.

  3. Alaus gerti su tavim tikrai negalėsiu, nes maximum, ką aš geriu – tai limonadas. Alus iš tikrųjų verdamas užsikonspiravusių didžiųjų korporacijų, kurios nori žmonijos smegenis paversti į gličią, neprotaujančią masę.

Comments are closed.