Sėkmingų prekiaujančiųjų akcijomis paslaptys

Savaitę buvau išvykęs slidinėti Italijon, bet dabar jau esu grįžęs, tad vėl galiu kartas nuo karto ką nors parašyti į savo internetinį dienoraštį.

Skaitant susikaupusius neperskaitytus straipsnius, užtikau sėkmingo prekiautojo akcijomis savybių sąrašiuką:

 • Nepaliaujamas noras tobulėti. Net ir patys sėkmingiausi makleriai nenustoja domėtis naujomis strategijomis, ieško idėjų ir nuolat mokosi, nes visada galima sužinoti dar daugiau nei jau dabar žinai, kad ir koks puikus makleris bebūtum.
 • Naudojimasis savo pranašumu. Labai geri makleriai investuoja agresyviai. Kai jie mano, jog gerai suvokia rinką ir turi puikių investavimo idėjų, jie nesikuklina nusipirkti didelę akcijų poziciją. Ne tokie geri spekuliantai per daug atsargiai žiūri į rinką ir skuba pasiimti nedidelius pelnus. Tiesa, puikūs makleriai taipogi nepamiršta ir rizikos valdymo.
 • Emocinis stabilumas. Geri spekuliantai žino, kad dalis jų investavimo idėjų bus nuostolingos, tad priima nuostolius be didelių emocijų. Į nuostolius jie dažnai žiūri kaip į pamoką, kurią jiems duoda rinka: jie stengiasi išsiaiškinti, kokios jų prielaidos buvo neteisingos.
 • Kūrybiškumas. Nors dažniausiai manoma, jog kūrybiškumo reikia tik menininkams, jis būtinas ir prekiaujantiems akcijomis, nes nuolat reikia sugalvoti naujų idėjų, naujų strategijų, atrasti ir suprasti ryšius tarp galybės rinkos kintamųjų.

O dar kitam dienoraštyje atradau sąrašiuką patarimų, kaip tapti sėkmingu Wall Street‘e. Aistringai atsidėk savo darbui ir mėgaukis juo.

2 Comments

 1. Sekmingai prekiaujanciu akcijomis paslaptys yra inside info:)

  Best site ever.. Gaila tik, kad duomenys 2004 metu, nors dabar padetis irgi panasi:

  Vienas zmogus yra in the board of directors kokiu 5 ar net daugiau pasauliniu stambiausiu korporaciju:)

  Pvz. Ar noretum buti tuo paciu metu ir Council on Foreign Relations nariu ir Harvard University vienu direktoriu, ir Ford Motor vienu direktoriu, ir Citigroup vienu direktoriu? O gal geriau tuo pat metu ir Pfizer, ir Halliburton, ir Exxon Mobil, ir Williams (taip tos pacios:), ir American Electric Power? Yra tokiu dedziu ir tetu (patiketiniu) kurie turi toki 'dziaugsma'.

  Taigi, Pasaulis ne toks ir didelis, Akcininkas vienas ar keli:)

  www theyrule.net/2004/tr2.php

  P.S. ten yra toks dalykas kaip load map tai yra idomiu rysiu ir ryseliu..

 2. Nesigavo numest tiesioginio linko..

  Nuoroda:

  kai uzsikrauna puslapis kairej meniu pusej rinktis LOAD MAP tada POPULAR ir rinktis Power Five (People on 5+ boards) ir jusu akys atsivers:)

Comments are closed.