Įdomiausias dienos tyrimas

Atradau akademinį tyrimą, kurio išvados pasirodė gana įdomios:

Researchers have shown women rate a man as more attractive after they’ve seen another woman smiling at him. By contrast, being a jealous bunch, male observers rate a man as less attractive after they’ve seen a woman smiling at him.

via BPS Research

Kitaip tariant, ne vien akcijų rinkoje galioja mąstymas, jog akcija gali būti verta daugiau, nes ir kiti ją gerai vertina (bandos jausmas nustelbia individualų mąstymą), panašiai gali galvoti žmonės ir rinkdamiesi partnerius. Kita vertus, gal tai ne taip ir keista, nes turbūt bandos jausmas giliai įstrigęs žmonių sąmonėje. Pats atsimenu, jog ne kartą padaręs akcijos vertinimą, kuris žymiai skyrėsi nuo akcijos rinkos kainos, imdavau ieškoti savo analizės trūkumų ir pritempinėti savo gautą rezultatą, nes juk „rinka negali klysti tokiu dideliu mastu“. O kartais ji visgi klysdavo, ir mano prielaidos buvo teisingos.

3 Comments

  1. This might be the most interesting video you have seen today:)

    video.google.com/videoplay?docid=3768533123649481476&q=secrets+of+the+matrix

  2. tai jeigu dvi moterys žiūri į vieną vyrą, ir netyčia viena šypteli jam (gal ir susiraukia, tačiau kitaip taip neatrodo), kitai pradeda tas vyras labiau patikti ir savaime suprantama ji jam šypsotis po biški pradeda, nuo ko pirmajai moteriai tas vyras irgi pradeda patikti ir ji pradeda iš tikro šypsotis, antra tai mato ir t.t. ir panašu, kad tereikia priversti vos vieną moterį tau biški šyptelt ir gali pasidaryt kaip tose AXE reklamose :)

  3. Manau cia nereikia interpretuot kaip 100% fakto, nes koreliacija tikrai nera didele, paprasciausiai atrastas rysys, bet tai nereiskia, kad jis toks stiprus kaip tavo minetose AXE reklamose:)

Comments are closed.