Galiu paskolint purpurinę karvę

Tiems, kas norėtų dalyvauti rengiamame pirmajame Arnoldo (zudykreklama.lt) knygų klubo kavos gėrime, bet dar neturi knygos, apie kurią rugpjūčio 16 dieną diskutuosime, bei nenori išleisti 70+ nacionalinės valiutos vienetų: galiu jums paskolinti purpurinę karvę. Knyga labai lengvai skaitosi ir tėra tik poros šimtų puslapių, tad tikrai spėsite įveikti (užteks skaitymui paaukoti keletą valandų). Jeigu kas susidomėjote, palikite komentarą, susisieksiu su jumis elektroniniu paštu.

44 Comments

  1. turiu elektronine tos knygos versiją – jei kam reikia, brukstelekit cia savo email’us. Mano kuklia nuomone ta knyga 70Lt tikrai neverta.

  2. na jei dar galia but gauti l. knygos versija tai buciau begalo dekingas, gal ka naudingo ir tau galeciau persiusti :)

  3. jei dar nepavelavau, labai prasyciau kuri nors is gavusiuju permesti ir man el. versija. Merci!

  4. Sveiki, ir as prisidedu prie pulko norinciuju perskaityti kyga “Purpurine karve”..Gal kas nors is jau gavusiuju galetu pasidalinti elektronine sios knygos versija??? Didelis dekui

  5. Sveiki, suprantu, kad per vėlai, bet kadangi pamačiau jog yra el. knygos “Purpurinė karvė versija. Gal kas malonėtų man ją atsiųsti? as@tomask.net

    Nes talpink.lt nenori draugauti :) O gal tik dabartiniu metu užlūžęs :)

  6. Sveiki, gal vis dar galima gauti elektroninę knygos versiją? :) (raselle@gmail.com)

    Ačiū

Comments are closed.