Sugrįžimas į Invaldą

Pastaruoju metu mano svetainė buvo tyli – buvau užsiėmęs šiek tiek kitais darbais. Kaip jau buvo minėta laikraščiuose, jau antra savaitė dirbu Invaldos Turto valdyme. Grįžau prie ištakų: vėl esu atsakingas už Centrinės ir Rytų Europos regioną, kuriame jau investuoju bent ketverius metus. Investavimo aplinka tikrai sudėtinga, ypač kai reitingų agentūros ir tarptautiniai bankai praėjusią savaitę lyg iš naujo atrado besivystančios Europos baubą (buvo net pasvarstymų, jog Rytų Europos problemos gali sužlugdyti ir visą išsivysčiusią Europą, o šią savaitę sumažinti Latvijos ir Ukrainos reitingai), tačiau manau, jog galimybių uždirbti pinigus šiame regione apstu. Tik reikia jomis protingai pasinaudoti.

Kol kas nežadu, jog mano dienoraščio įrašų sparčiai padaugės: nors visada mano svetainė atspindėjo tik mano nuomonę, šiek tiek sudėtingiau, kai dirbi didesnėje organizacijoje. Bet bent jau tikiuosi, jog ši svetainė nenumirs ir netaps tik istorija.

9 Comments

 1. Sveikas, norėjau tavęs paprašyti patarimo, planuoju rašyti kainodaros darbą, gal galėtum patarti kokia rašyti tema, aktualia šiai dienai?

  1. Nelabai esu susijęs su kainodara :)
   Bet jeigu detaliau aprašytum, kokios maždaug temos tau tinka, gal ir kiltų kokių nors minčių. Parašyk man emailu.

 2. sveiki, Petrai… malonu kad grizote i Invalda gal vel fondai atsigaus :)
  tiesa reiketu jusu patarimu siokiu tokiu ir mazytes pagalbos… moralines :)
  matote, as noreciau savo ateiti sieti su finasu rinkomis ir ir planuoju gauti fin. maklerio lizencija… tad jusu patarimai labai praverstu ieskant darbo laikant kvalifikacini egzamina ir t.t.
  jei nesudetinga brukstelkit savo emaila. kad galetume bent jau laiskais bendrauti.
  aciu.

 3. Kaip suprantu dabar bus mažiau laiko ir knygų skaitymui, o tuo pačiu ir jų apžvalgom? :)

Comments are closed.