Pasiūlymas, norintiems darbo

Turiu jumi įdomų pasiūlymą. Ką ten pasiūlymą – turiu ištisus du. Kadangi veiklos mūsų departamente niekada netrūksta, tai dairomės dviejų žmonių, kurie galėtų prisidėti savo smegenimis, idėjomis ir darbu prie mūsų komandos. Iždo ir investicijų departamentas Finastoje nedidelis, bet labai svarbus ir tikrai nenuobodus: mes valdome banko investicijų portfelį, prižiūrime banko balansą, prekiaujame obligacijomis, valiutomis ir kita egzotika, padedame klientams sudaryti nestandartinius sandorius bei nepaliaujamai mąstome kaip finansų rinkose uždirbti pinigus.

Pirmas pasiūlymas skirtas žmogui, kuris norėtų būti atsakingas už repo (atpirkimo) sandorius ir visą kitką, kas yra susiję su pinigų skolinimu investavimo (ar spekuliavimo) klausimais: reikės valdyti repo portfelį, nustatinėti repo sandorių palūkanas, sukti galvą, kokius vertybinius popierius pasiūlyti klientams užsirepuoti, kur rasti persirepavimo galimybių ir visais kitais būdais stengtis išspausti kuo didesnę grąžą nuo alokuotų tam reikalui lėšų. Šis žmogus bus atsakingas ir už šio verslo plėtrą, tad naujos idėjos (CFDs, margin account ir t.t.) laukiamos išskėstomis rankomis (aišku, idėjas reikės ne vien sugalvoti, bet ir įgyvendinti ;)

Antras pasiūlymas skirtas gal šiek tiek mažiau patyrusiam, bet itin žinių ištroškusiam kandidatui, kuris norėtų prekiauti įvairiausiais finansiniais instrumentais banko sąskaita: reikės pirkti ir parduoti obligacijas, valiutas, išvestines priemones, ir, savaime suprantama, ieškoti plačiose pasaulio finansų rinkose papildomo uždarbio galimybių (obligacijų arbitražas? kodėl gi ne!). Finansinių priemonių gausa gali iš pradžių susukti galvą, bet tikimės, jog kandidatas noriai skaitys knygas ir greitai tobulės. Savaime aišku, jog padėsim.

Siųskite savo CV ir laiškus, kodėl norite dirbti mūsų departamente, adresu cv@finasta.com (galite ir prikabinti mane cc adresu petras.kudaras@finasta.com). Nekantraudami laukiam.

10 Comments

  1. pries metus buciau aplikaves i tokia pozicija uzsimerkes – tikrai kad svajoniu darbas “žinių ištroškusiam kandidatui” :)
    bad timing, perejau i siek tiek kita sriti :(

  2. O kada galutine data iki kurios galima aplikuoti, nes siuo metu atostogauju ir esu toli nuo savo asmeniniu dokumentu(cv)?

  3. Petrai, o antram pasiūlymui (prop trader) sąvoka “šiek tiek mažiau patyrusiam” apima ir kandidatus be patirties, ar vis dėlto dairysitės į aplikantus su kažkokia patirtimi? Dėkui

  4. Petrai, o ar kartais neturite informacijos ar Finastoje neatsirastų galimybė ekonomikos studentui su žibančiomis akimis dėl finansų rinkų aplikuotis praktikai, konkrečiau analinitinio darbo srityje? Seniau kiek esu matęs Finasos saite buvo kažkokoks laukelis su praktikos skiltim, bet dabar, kiek pastebėjau, belikę tik konkretūs darbo pasiūlymai :)

  5. Siulau rimtai pasvarstyti Shpykulio kanditatura.!
    Kiek pamenu jis virindavo 140% per metus.

Comments are closed.