Mantas Dubauskas: Kaip pradanginti milijardą

Manto Dubausko knyga „Snoras žaliems: kaip pradanginti milijardą“ per kelias valandas susiskaitė labai greitai. Gilios analizės gal ten ir nėra, bet kaip „Snoro“ istorijos santrauka ji tikrai puiki, tad išleisti dvidešimt litų jai verta. Juolab, kaip ir rašo Aušra Maldeikienė, daug tiriamosios žiniasklaidos knygų Lietuvoje nėra. Knygoje faktų daug, net ir man, dirbusiam „Snoro“ grupėje, jų nemažai buvo naujų (tiesa, daugiausiai susijusių su „Snoro“ ištakomis). „Snoro“ organizacinė kultūra irgi perteikta pakankamai tikroviškai, o apie akcininkus nelabai ką galiu pasakyti, nes su jais bendrauti teko nedaug.

Trumpai tariant, jeigu domitės „Snoro“ istorija, nusipirkite. Neturėtumėte nusivilti.

5 Comments

  1. Sveiki,

    Kiek pamenu praktikuojate speed-reading, per kiek laiko pradėjot prisiminti visą tekstą? Asmeniškai pats prisimenu ir smegenys spėja “suvirškinti” ~60% informacijos, kiek praktikuojuos nekyla tie %, o smegenims nesinori duot lengvai dirbt :)

  2. Tamstos reklama suveike – nusipirkau, perskaiciau ir likau patenkintas. Respektukas Lietuvos banko darbuotojams – dirbo kaip tikri shnipai. Reiktu juos i prokuratura issiusti…

Comments are closed.