Ką rekomenduotumėte perskaityti kitais metais?

Už kelių savaičių planuosime savo knygų klubo skaitinių sąrašą, tad prašau jūsų pagalbos: gal galite rekomenduoti savo mėgstamą grožinės literatūros knygą, kurią vertėtų perskaityti? Stengiamės kiekvienais metais įtraukti ir tokių žanrų knygų, kurių gal patys savo noru ir nepaimtume į rankas – tai padeda plėsti literatūrinį akiratį ir neužsivelti tik vieno autoriaus knygose.

Būtų gerai, jei knyga būtų išleista lietuviškai, bet nieko tokio, jeigu yra tik angliškas leidimas. Labai tinka ir visiška klasika, kuriai mokykloje neliko deramo laiko – visiems patiko Dostojevskis, nors Iliadą pamėgau gal tik aš vienas. Bent vienas lietuvių autorius būtinai patenka į metų knygų sąrašą, o taip pat bent viena fantastikos knyga, Azijos rašytojo knyga ar dar kas nors keistesnio. Kaip kad komiksai.

Jeigu kam bus įdomu, knygų, kurias skaitysime kitais metais, sąrašu ir tvarkaraščiu pasidalinsiu. Bus įdomu pasidalinti skaitymo įspūdžiais.

4 Comments

  1. Gal ką iš lenkų – Joseph Conrad, Ryszard Kapuscinski, ar tą patį Sienkiewiczi’ų, ar Miloszą. Laukiam sąrašo ir grafiko.

  2. Visai patiko Chris Hadfield autobiografija. Jis yra Kanados astronautas. Pasidalino kaip atsargiai ir ryžtingai ėjo link kelionės į kosmosą atverdamas to pasaulio subtilybes.

    Dar 2018 m. paskyriau Nepriklausomybės akto signatarų biografijoms. Patiko Stanislovo Narutavičiaus biografija. Įdomiai atskleidė to laikotarpio metą.

    Na ir Everybody Lies: Big Data, New Data, and What the Internet Can Tell Us About, bet berods ją jau skaitei :) Labai patiko, tiek istorijos, tiek forma.

    Bei savo metu labai įdomi pasirodė Mahatma Gandhi biografija. Dar dabar karts nuo karto pavartau. Berods iš ten pasigavau vaikščiojimo ir ramybės ritualus :)

Comments are closed.